Skip to main content

tell:+9821-88894445-8

ترازو آزمایشگاهی چیست

ترازوی آنالیتیکال کلاسی از ترازو است که برای اندازه گیری جرم های کوچک در محدوده زیر میلی گرم طراحی شده است. صفحه اندازه گیری یک ترازوی آنالیتیکال در داخل یک محفظه شفاف با درب های مخصوص قرار دارد تا گرد و غبار جمع نشده و هر گونه جریان هوا در اتاق بر عملکرد ترازوی تأثیری نداشته باشد.

محصولات دستگاه

شرکت پارس طب نوین آمادگی فروش انواع ترازو های آنالیتیکال آزمایشگاهی کمپانی‌های مطرح دنیا را با دقت و ظرفیت های درخواستی داراست.

ترازو Acculab
ترازوهای کمپانی Acculab
آمریکا
ترازو A & D
ترازوهای کمپانی A & D
ژاپن
تراوز Kern
ترازوهای کمپانی Kern
آلمان
ترازو radwag
ترازوهای کمپانی radwag
لهستان
ترازوهای کمپانی mettler toledo
ترازوهای کمپانی mettler toledo
آلمان
ترازوهای کمپانی mettler toledo
ترازوهای کمپانی Ohaus
آمریکا
ترازوهای کمپانی sartorius
ترازوهای کمپانی sartorius
آلمان
ترازوهای کمپانی Shimadzu
ترازوهای کمپانی Shimadzu
ژاپن
ترازو رطوبت سنج sartorius
ترازو رطوبت سنج sartorius
آلمان

ترازوهای آزمایشگاهی چگونه کار می کنند

اکثر ترازوهای آنالیتیکال بر اساس اصل "بازیابی نیروی مغناطیسی" کار می کند. این یک تعادل الکترومغناطیسی است که جرم یک جسم را با استفاده از آهنربایی خاص اندازه گیری می کند. این ترازوها به طور مستقیم جرم را اندازه گیری نمی کنند. بلکه نیرویی را که در جهت رو به پایین روی صفحه ترازو اعمال می شود را اندازه گیری می کنند.

انواع ترازوهای آزمایشگاهی

 • ترازو با دقت یکدهم گرم

 • ترازو با دقت یکصدم گرم

 • ترازو با دقت یک هزارم گرم

 • ترازو با دقت یک ده هزارم گرم

 • ترازو با دقت یکصدهزارم گرم

 • ترازوی رطوبت سنج

  قیمت دستگاه ترازو آزمایشگاهی

  برای خرید دستگاه ترازو آزمایشگاهی خود با مراجعه به وب سایت ما در (www.ptnlab.ir) خرید خود را تکمیل کنید، ما بهترین انتخاب های خود را از انواع ترازوهای آزمایشگاهی از شرکای قابل اعتماد خود در سرتاسر دنیا همراه با یک سیستم فناورانه که مطابق با نیازهای زمان به روز می شود را در سایت فوق برای شما گردآوری نموده ایم.

  نمایندگی رسمی فروش ترازوهای آزمایشگاهی در ایران

  پارس طب نوین با بیش از سی سال سابقه در حال حاضر نمایندگی تعدادی از کمپانی های خارجی تولید کننده انواع ترازو آزمایشگاهی در ایران بوده. پارس طب نوین افتخار دارد که یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش انواع ترازوهای آزمایشگاهی در ایران بوده و تا به حال نیاز بسیاری از کارخانجات و شرکت ها و مراکز تحقیقاتی و علمی را تامین نموده است.

  در حال حاضر شرکت بین المللی پارس طب نوین ارائه کننده انواع ترازو آزمایشگاهی از کمپانی های sartorius آلمان ، kern آلمان ،Radwag لهستان mettler-toledo سویس ،ohaus سویس،and ژاپن،shimadzu ژاپن،auxilab اسپانیا….. در ایران می باشد.

  تعمیرات انواع ترازوهای آزمایشگاهی

  پارس طب نوین علاوه بر تیم فروش، تیم تعمیرات و فنی بسیار مجرب با تجربه چندین ساله در صنعت آزمایشگاهی را در اختیار دارد. برای تعمیر  دستگاه ترازوی آزمایشگاهی خود نیازی نیست که دستگاه خود را از پارس طب نوین خریداری کرده باشید. برای تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی فقط کافی است با واحد فنی شرکت تماس حاصل نمایید تا دستگاه و تجهیزات آزمایشگاهی شما در اسرع وقت تعمیر و در اختیار شما قرار گیرد.

  برندهای تولیدکننده

  دستگاه های آزمایشگاهی