Skip to main content

tell:+9821-88894445-8

برند sartorius

کمپانی فوق دارای تولیدات متفاوت آزمایشگاهی می باشد که بخش توزین آن در ایران شناخته شده تر می باشد.لذا ما نیز به این بخش از کمپانی سارتریوس می پردازیم.

کمپانی سارتریوس آلمان

کمپانی سارتریوس آلمان مجموعه گسترده ای از سیستم های توزین معروف جهانی، و طیف وسیعی از ترازوی آزمایشگاهی متناسب با نیازهای کاربران را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد  از جمله :

ترازوهای آنالیتیکال

ترازوهای آنالیتیکال بیشترین استفاده را در آزمایشگاه دارند.  آنها حداکثر ظرفیت وزنی بین 60 گرم تا 520 گرم دارند و با دقت 0.1 میلی گرم معمولاً برای وزن کردن نمونه های کوچک استفاده می شوند.  گاهی اوقات ترازوهای آزمایشگاهی با خوانایی 0.01 میلی گرم یا 10 میکروگرم نیز ترازوهای آنالیتیکال  نامیده می شوند.

ترازوهای فوق میکرو

ترازوهای فوق میکرو Sartorius دارای بالاترین استانداردهای دقت و صحت هستند.  فن‌آوری‌های داخلی هوشمند مانند محفظه های توزین با تنظیم خودکار  و سیستم های پیشرفته کالیبراسیون، این نوع از دستگاه ها را از دیگر رقبا متمایز می‌کند. مخصوص قرائت با دقت یکصدهزارم گرم به بالا

ترازوهای سنجش رطوبت

تعیین میزان رطوبت به روش ترموگراویمتریک یکی از رایج ترین تحلیل ها در توسعه محصول، فرآیند تولید و کنترل کیفیت است.این  روش با خشک کردن نمونه بوسیله حرارت و توزین به صورت همزمان  انجام می گردد.

ترازوهای آزمایشگاهی دقیق

که ترازوهای precision نیز نامیده می شوند با دقت سنجش های یک هزارم و یکصدم و یکدهم  و بازه توزین ۴۰۰ تا ۳۵۰۰ گرم شناخته می‌شوند .

دستگاه های آزمایشگاهی