Skip to main content

tell:+9821-88894445-8

برند kruess

کمپانی کروس تولیدکننده انواع تجهیزات آزمایشگاهی بود که این محصولات به شرح زیر است:

کمپانی کروس آلمان

کمپانی کروس تولید کننده پیشرو در تجهیزات آزمایشگاهی و دارای سیستم های تجزیه و تحلیل با دقت بالا بوده و بیش از 200 سال است که در حال توسعه و تولید انواع محصولات نوآورانه جهت کنترل کیفیت محصولات نهایی در صنایع مختلف می باشد.
کمپانی کروس تولیدکننده انواع:

رفرکتومترهای چشمی

بریکس‌سنج‌های دستی دارای سایز مناسبی هستند و  استفاده از آنها به ویژه آسان است، بسیار دقیق هستند و نیازی به باتری ندارند.  دستگاه ها عمدتاً در مقیاس های مختلف  قابل انتخاب  هستند، به عنوان مثال.  برای تعیین محتوای نمک، محتوای آب در عسل، محتوای پروتئین سرم، Oechsle، Brix و محتوای الکل و همچنین محتوای اتیلن و پروپیلن گلیکول.  

رفرکتومترهای دیجیتال پرتابل

اندازه گیری با یک رفرکتومتر دیجیتالی دستی باعث صرفه جویی در زمان می شود زیرا بررسی های و یا تنظیم نسبت های محلول را می توان مستقیماً در محل انجام داد. نتایج اندازه گیری با لمس یک دکمه مشخص می شود و روی نمایشگر نشان داده می شود. بر خلاف مورد رفرکتومترهای دستی آنالوگ، تعیین دیجیتال نتایج اندازه گیری های قابل تکرار کیفیت بالاتری را به کاربر ارائه می کند.

رفرکتومتر رومیزی چشمی

کمپانی کروس دارای دو رفرکتومتر آبه AR4,AR2008 بوده که دارای نمایشگر دیجیتال که در AR4 نشاندهنده دما و در AR2008 میزان قرائت را نیز نشان می دهد.

فلیم فتومتر

فلیم فتومترA.Krüss برای تعیین غلظت عناصر قلیایی و قلیایی خاکی در محلول های آبی استفاده می شوند و یک جایگزین ساده و به ویژه مقرون به صرفه برای تکنیک های تجزیه و تحلیل مانند ICP یا AAS هستند.

انواع پلاریمتر چشمی و دیجیتال

پلاریمترهای A.KRÜSS برای آنالیز مواد فعال نوری با تعیین زاویه چرخش آنها ایده آل هستند و از تمامی نیازهای کاربردی در صنعت، تحقیق، توسعه و آموزش پشتیبانی می کنند.

نقطه ذوب

با دستگاه نقطه ذوب A.KRÜSS، مواد پودری را می توان به سرعت و با اطمینان به صورت نیمه اتوماتیک یا کاملاً خودکار و با نرخ گرمایش دقیقاً تنظیم شده از لحاظ عدد نقطه ذوب بررسی کرد.

چگالی سنج

بر اساس چگالی، می توان مواد را شناسایی کرد، کیفیت و خلوص آنها را تعیین کرد یا غلظت آنها را در مخلوط های دوتایی تعیین کرد. اندازه‌گیری‌ها به‌وسیله نوسان‌ساز لوله‌ای U شکل به‌ویژه برای کاربردهایی با نیازبه دقت بالا ، و امنیت داده‌ها و همچنین برای کاربردهایی با فشار زمان و هزینه بالا مناسب است.

انواع میکروسکوپ

ببولوژی-اینورت-متالورژی-استریو میکروسکوپ ومنابع نور سرد 

دستگاه های آزمایشگاهی