Skip to main content

tell:+9821-88894445-8

برند heidolph

شرکت هایدولف به عنوان یک شرکت نوآور و جهانی، پیشرو در تولید تجهیزات آزمایشگاهی برتر بوده و با محصولات و سیستم های خود، از کاربران هایدولف در بیش از 80 کشور در سراسر جهان  پشتیبانی فنی می کنند.

کمپانی هایدولف

دستگاه‌ها و سیستم های هایدولف پیشرفت‌های تکنولوژیکی را در سراسر جهان به ارمغان می آورند.  بسیاری از شرکت ها از دستگاه های هایدولف برای تولید، تجزیه و تحلیل و اطمینان از کیفیت محصولات خود استفاده می کنند. محصولات هایدولف به شرح زیر است:

انواع  هات پلیت استیرر

هات پلیت مگنت های هایدولف به طور سنتی در میان کاربران آزمایشگاهی شناخته شده هستند.  چه در آزمایشگاه های تحقیقاتی در صنایع بزرگ و چه در دانشگاه ها و در اکثر مراکز تحقیقاتی، در مراحل  تیتراسیون، سنتز یا استخراج  با بالاترین دقت انجام می شود.  بسیاری از کاربران روی کیفیت قابل اعتماد و بادوام هایدولف حساب می کنند.

انواع شیکرها

شیکرها دستگاهی هستند که در آزمایشگاه های تحقیقاتی ضروری هستند - چه برای آماده سازی یا رنگ آمیزی نمونه ها و یا برای تجزیه و تحلیل، برای کشت سلول ها و میکروارگانیسم ها، یا برای جلوگیری از ته نشین شدن مواد جامد.  استخراج جامد-مایع یا مایع-مایع و همچنین آزمایشات کنترل کیفیت با شیکرهای آزمایشگاهی انجام می شود.

انواع همزن های  مکانیکی

همژن مکانیکی یکی از قدیمی ترین فناوری های فرآیندی آزمایشگاهی  است.  این دستگاهها وظیفه همگن سازی  مواد معلق یا امولسیون چربی ها و روغن ها یا دیگر مخلوط ها را دارد .

انواع روتاری اواپراتورها و قطعات جانبی

روتاری اواپراتور هایدولف سیستمی یکپارچه و هماهنگ با کیفیتی بالا جهت انواع تست های مورد نیاز کاربران می باشد . قطعات شیشه ای با تنوع بالا و دستگاههای متنوع با کیفیت بالا از خصوصیات روتاری اواپراتورهای هایدولف می باشد.

انواع پمپ های پریستالتیک

پمپ‌های پریستالتیک در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و سایر زمینه‌های کاربردی وظایف مختلفی دارند: از انتقال ساده و سریع نمونه- مانند هنگام پر کردن و خالی کردن راکتورها - تا کارهای پیچیده دوزینگ که نیاز به بالاترین دقت ممکن را دارند. پر کردن یک محصول در ظروف برای فروش نیز به دقت خاصی نیاز دارد تا مقادیر پر شده مقدار ثابتی داشته باشد.

هنگام پیکربندی یک سیستم پریستالتیک ، می دانیم که نرخ جریان، ابعاد لوله و مقاومت شیمیایی آنها چقدر حائز اهمیت است. به همین دلیل، کمپانی علاوه بر درایوهای پمپ، طیف گسترده ای از سر پمپ های تک کاناله و چند کاناله و همچنین کاست و لوله را ارائه می کند.

دستگاه های آزمایشگاهی