Skip to main content

tell:+9821-88894445-8

برند BWB

کمپانی BWB یک شرکت بین المللی با دفاتر گسترده در اروپا، آمریکا و خاورمیانه است.  این کمپانی یک شبکه پشتیبانی فنی با پاسخ سریع در سراسر جهان را ارائه می‌ کند.

کمپانی  BWB انگلیس

این کمپانی از کارشناسان خبره در زمینه فلیم فتومتر‌ها استفاده می‌کند تا از مزیت‌های  کیفی دستگاه بصورت دائمی آگاه باشند. شرکت پارس طب به عنوان اولین فروشنده محصولات کمپانی bwb توانایی ارائه با کیفیت‌ترین خدمات را در زمینه محصولات کمپانی فوق را  دارا می‌باشد.

کمپانی bwb ارائه کننده انواع فلیم فتومتر ذیل می‌باشد:

BWB flash

جدیدترین محصول bwb ، اولین و تنها فلیم فتومتر تا چهار کاناله و کاملاً قابل تنظیم است که همه یونهای کالیبره شده را همزمان تشخیص داده و نمایش داده و دارای زمان تثبیت قرائت ۱۵ ثانیه می باشد.

فلیم فتومترمحصولات بیولوژیکی مدل BIO

فلیم فتومتر تخصصی برای استفاده در نمونه های بیولوژیکی و دارای ویژگی های مخصوص برای تجزیه و تحلیل خون و ادرارمی باشد.
BWB BIO برای اندازه‌گیری نمونه های بیولوژیکی ساخته شده است و برای کارهای تحقیقاتی امروزی مدرن شده است. که نیاز به اندازه گیری های معمول و سریع، با سطوح بالای دقت برای عناصر لیتیوم، کلسیم، سدیم و پتاسیم دارد.

فلیم فتومترخاک

پتاسیم برای رشد گیاه ضروری است، کودها و بسترهای خاک برای چندین دهه با استفاده از فلیم فتومترها تجزیه و تحلیل شده اند.  بر اساس مقالات تحقیقاتی سال 2017 که توسط پروفسور آکیهارو ساساکی برای استفاده خاص از آنالیز فلیم فتومتر در صنعت کشاورزی و دیگر صنایع مرتبط با خاک انجام شد ، فلیم فتومتر خاک BWB  ساخته شد.

سوخت های زیستی

فلیم فتومتر synfuels bwb توانایی آنالیز ۴ عنصر سدیم ، پتاسیم، کلسیم،لیتیم را به صورت همزمان برای صنعت تولید سوخت های مصنوعی یا سوخت های زیستی را دارد.

صنایع شکر

فلیم فتومتر BWB SUGAR با کانال های پتاسیم و سدیم  که با محلول های کالیبراسیون چند نقطه ای برای پتاسیم و سدیم بصورت تخصصی ارائه شده است.

فلیم فتومتر ۶ پارامتری

ین دستگاه تنها  فلیم فتومتری است که توانایی سنجش سدیم -پتاسیم-لیتیم-کلسیم -باریم -سزیم  را به صورت همزمان دارا می باشد.

دستگاه های آزمایشگاهی