Skip to main content

tell:+9821-88894445-8

برند astell

 تولید کننده انواع اتوکلاو از ۳۳ لیتر تا ۲۰۰۰ لیتر با کیفیت بالا، تولید کننده با کیفیت ترین اتوکلاو برای مطابقت با مشخصات شما.

کمپانی astell انگلستان

محصولات astell در بیش از 100 کشور در سراسر جهان استفاده می شوند و دارای بیش از 130 سال تجربه در زمینه تولید انواع اتوکلاو های آزمایشگاهی و بیمارستانی می باشد.

اتوکلاو

اتوکلاو رومیزی با درب از جلو ۳۳ تا ۶۳ لیتر

اتوکلاوهای 33 تا 63 لیتری با نمونه گذاری از جلو Benchtop در دو نسخه موجود هستند.  هر دو نسخه   از یک منبع تغذیه تک فاز استاندارد تغذیه می کنند.  مدل‌های classic  و ecofill دو مدل مزبور هستند.

اتوکلاو عمودی با درب از بالا ۶۳ لیتری

اتوکلاوهای 63 لیتری با بارگیری از بالا، واحدهای ضدعفونی کننده هستند که با منبع تغذیه تک فاز استاندارد کار می کنند. این اتوکلاوها نسبت به حجمی که دارند جمع و جور برای جابجایی آسان دارای چرخ‌ هستند.
در دو نسخه، برای استریل کردن وسایل بلند، یا کالاهایی که نیاز به حجم بیشتری دارند. در دو نوع classic و ecofill ارائه می شوند.

اتوکلاو عمودی با درب از بالا ۹۵ تا ۱۳۵ لیتری

محدوده اتوکلاوهای 95 تا 135 لیتری دارای اندازه محفظه افزایش یافته در مقایسه با واحدهای "Compact" هستند و همچنین دارای گزینه های پیشرفته تری هستند که در اتوکلاوهای کوچکتر موجود نیستند، از جمله ژاکت های حرارتی، تولید کننده بخار یکپارچه داخلی، سیستم خلاء ساده/پیشرفته و سیستم خنک کننده.
این گزینه‌ها با افزایش سرعت خنک‌سازی، تماس مستقیم با مایعات و امکان استریل کارآمد طیف وسیع‌تری از اقلام، یک استریل‌کننده با شرایط فوق را قادر می‌سازد تا متناسب با نیازهای مشتری باشد.

اتوکلاو ۱۲۰ تا ۳۴۴ لیتری با محفظه گرد و درب از جلو

اتوکلاو محفظه مدور با درب از جلو کشویی  با حجم120 - 344 لیتری در پنج سایز محفظه ارائه می گزدد.  دسترسی بارگذاری از طریق درب کشویی انجام می شود به این معنی که آزمایشگاه به فضای کف عملیاتی کمتری نسبت به واحد درب لولایی نیاز دارد.

اتوکلاو ۲۵۰ تا ۱۲۰۰ لیتری دو درب

اتوکلاو با حجم 250 - 1200 لیتری Double Door SQUARE برای تاسیسات با محدودیت بالا (CL-3 / BSL-3) یا جایی که یک منطقه خاص یا "اتاق تمیز" در حال کار است، ایده آل است، زیرا موارد استریل شده می تواند "  از اتوکلاو عبور کنید تا به این محیط ها منتقل شوند.

ژنراتور بخار

سیستم مولد بخار  24 کیلو وات و 48 کیلو وات به تنهایی با طیف وسیعی از اتوکلاوها و ضدعفونی کننده های Astell Scientific کار می کنند یا می توانند بخار مستقیمی را برای سایر تجهیزاتی که نیاز به بخار فوری در سیستم های خاص دارند فراهم کنند.  ژنراتورهای بخار Astell با در نظر گرفتن امکانات آزمایشگاهی و تحقیقاتی در بریتانیا طراحی و ساخته شده اند که آنها را برای استریل کننده ها، سیستم های ضدعفونی کننده پساب، آماده کننده های محیط کشت، بیوراکتورها، تخمیرکننده ها و برای تامین گرما در تاسیسات مهندسی زیستی و بیوشیمیایی ایده آل می نماید.

دستگاه های آزمایشگاهی